KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15883033
nr 1588 3033
Blandteknik
Akvarell / pastell, Mena Poopuyt (1902-1991), blomsterstilleben. Signerad, daterad -58. Blandteknik, bildmått: 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:49:14
12/12 20:26:02